KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 5464026
nr 546 4026
Veikko Aaltona
(1910-1990), Finland
Pastell, Signerad V Aaltona 59, tranor i glöd, 30x35
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 oktober 2008
kl 17:49:08
7/10 20:53:33
Veikko Aaltona
Läs mer om Veikko Aaltona